Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi

4 Şubat 2011 Cuma

Dış Ticaret Müsteşarlığı’nın Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliği ile ihracatını artırmak ya da ihracata yeni başlamak isteyen üyelerimiz için “SEKTÖREL KÜMELEME” çalışması başlatılmıştır.


Bu tebliğ ile yapılacak çalışmalar için şirketlerin aynı ya da birbirini destekleyen sektörlerde bir araya gelerek “ULUSLARAARASI TİCARETTE REKABETÇİLİĞİN” artırılması yolunda ortak yol haritası yapmaları ve özellikle danışmanlık ve pazarlama konularında %75 oranında desteklenmeleri hedeflenmektedir.

İhracat ve uluslararası ticaret konularında şirket iç kalitesini artırmak  ve yeni pazarlara açılmak, eğitim, danışmanlık, yurtdışı pazarlama konularında  destek almak isteyen üyelerimizin ekte yer alan formu doldurarak en geç 11 Şubat 2011 tarihine kadar Odamız Dış Ekonomik İlişkiler Müdürlüğü’ne (E-mail:aunal@atso.org.tr, Faks:314 37 86) göndermeleri rica olunur.

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002