Türk-İran İş Forumu

4 Şubat 2011 Cuma

TOBB’dan alınan yazıda, Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül’ün 13-16 Şubat 2011 tarihlerinde Iran İslam Cumhuriyeti'ne gerçekleştireceği ziyaret kapsamında DEİK/Türk-Iran İş Konseyi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve İran Ticaret, Sanayiler ve Madenler Odaları işbirliğinde Tahran, Isfehan ve Tebriz'de, Türk —Iran İş Forumları düzenleneceği bildirilmektedir.


Türk iş dünyası temsilcileri ile İranlı işadamlarını bir araya getirerek işbirliği olanaklarının yerinde tespit edilmesinin hedeflendiği Türk-Iran İş Forumlarında, Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül’ün katılımcılara hitap etmeleri beklenmektedir.

Sözkonusu ziyarete katılmak istendiği takdirde, Odamız Dış Ekonomik İlişkiler Müdürlüğü’nden temine edilecek formun doldurularak 700 Euro tutarındaki avans ödeme bedelinin ödendiğini gösteren, katılımcının isminin de kayıtlı olduğu ödeme dekontu ile birlikte en geç 07 Şubat 2011, Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar. DEİK'e (E-mail: adenk©deik.org.tr,Faks: 0212 270 35 92) iletilmesi gerekmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002