DEİK/Türk-Portekiz İş Konseyi Toplantısı

9 Şubat 2011 Çarşamba

T.C. Devlet Bakanı Zafer Çağlayan’ın Portekiz ziyareti vesilesiyle, DEİK/Türk-Portekiz İş Konseyi ve Portekiz Dış Ticaret ve Yatırım Ajansı (AICEP) işbirliğinde 23 Şubat 2011 tarihinde Lizbon’da Türk-Portekiz İş Konseyi Toplantısı düzenlenmesi öngörülmektedir.


Anılan İş Konseyi Toplantısında T.C. Devlet Bakanı Zafer Çağlayan ve AICEP Başkanı Basilio Horta’nın bir konuşma yapması ve iki ülke arasındaki işbirliği fırsatları, yatırım olanaklarını tanıtması planlanmaktadır. Portekiz’in yanı sıra, Portekizce konuşan ülkelerin yoğun olduğu başta Afrika pazarı olmak üzere 3. ülkelerde işbirliği fırsatları da ele alınacaktır.

Ekte taslak programı bilginize sunulan ziyaretin lojistik hizmetleri -UÇAK HARİÇ- konaklama, yemekler, toplantı katılımı, transferler ve tercümanlık hizmetleri paket program kapsamında sunulmaktadır. Uçak bileti ve Portekiz (Schengen) vizesi katılımcılar tarafından temin edilecektir.

Ziyarete katılmak isteyen üyelerimizin ekteki başvuru formunu doldurarak, 450 Euro olan paket program ücretinin ödeme dekontu ile birlikte en geç 15 Şubat 2011 mesai bitimine kadar DEİK’e (Aslı Cora, e-posta: acora@deik.org.tr; faks: 0212.3395065) iletmeleri gerekmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002