TS EN ISO 16001 Enerji Yönetimi Sistemi Eğitimi

9 Şubat 2011 Çarşamba

Her geçen gün artan enerji ihtiyaçları, enerjiyi verimli kullanım zorunluluğunu da beraber getirmiştir. Bu standart, kuruluşun, yasal gereksinimler ve enerji ile ilgili önemli hususları göz önünde bulundurarak politika ve hedeflerin geliştirilmesine imkân veren bir enerji yönetim sistemi için şartları belirler. Böylece aynı işi gerçekleştirmek için daha az enerji kullanımı ve enerjinin daha verimli kullanımı ile enerji kaynaklarına daha az para ödenmesi sağlanır.


Odamız, Türk Standartları Enstitüsü işbirliği ile TS EN ISO 16001 ENERJİ YÖNETİMİ SİSTEMLERİtemel eğitimi düzenlemiş olup; eğitimlerimize katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimlerimizde katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI bölümüne giriniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002