Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2009

11 Mart 2010 Perşembe

Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri her yıl 22 Nisan “Dünya Günü”nde, Türkiye, Antalya ve Akdeniz Üniversitesi ölçeklerinin yanı sıra Bilim Hizmet ve Özel ödül kategorilerinde, bir önceki yıl içinde çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine hizmet etmiş kişi, kurum ve kuruluşlara verilmektedir.

Bu yıl on üçüncüsü gerçekleştirilecek olan “Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2009” için başvuru süresi 2 Nisan 2010 Cuma günü saat:17:00 ’de sona ermektedir. Değerlendirmeler sunulan gerekçeli dosyaların incelenmesi üzerinden yapıldığından, önerilerin dosya ile yapılması gerekmektedir.

2009 yılı içinde Türkiye, Antalya ve Akdeniz Üniversitesi ölçeklerinde çevre ve ekoloji değerlerinin korunması ve geliştirilmesine hizmet etmiş kişi, kurum ve kuruluşların öneri dosyalarını Üniversiteye ulaştırması yeterlidir. Ayrıca kişi ya da kurumlar her üç ölçekte de aday önerebilirler.

Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri hakkında Üyelerimizin  www.akdeniz.edu.tr/akcam    ve www.akdeniz.edu.tr/muhfak/index.html adreslerinden daha ayrıntılı bilgi almaları mümkündür.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002