Türkiye-Romanya,Türkiye-Macaristan Ortak Sanayi Çalışma Grubu Toplantısı

28 Temmuz 2010 Çarşamba

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nden alınan yazıda, Türkiye ile Macaristan arasında ekonomik ve yatırım faaliyetlerinin izlenmesi amacıyla kurulan Türkiye-Macaristan Ortak Sanayi İşbirliği Komitesinin I. Dönem Toplantısı’nın, 13-14 Eylül 2010 tarihleri arasında;Türkiye ile Romanya arasında kurulan Ortak Sanayi Çalışma Grubu’nun 9. Dönem Toplantısının ise 27-28 Eylül 2010 tarihleri arasında ülkemizde gerçekleştirileceği bildirilmektedir.


Yazının ekinde, Türkiye ile Romanya arasında kurulan Ortak Sanayi Çalışma Grubu’nun 8.Dönem Toplantısına ait  Mutabakat Zaptı ile adı geçen Bakanlık ile Macaristan arasında imzalanan Mutabakat Zaptının bir örneği iletilmiş olup, sözkonusu Mutabakat Zabıtları TOBB'un Dış Ekonomik İlişkiler web sitesinde yer almaktadır. (http://www.tobb.org.tr/deid/duyurular.php)

Sözkonusu toplantılara ait Mutabakat Zabıtlarının incelenerek, anılan ülkeler ile ticari ve ekonomik ilişkilerin mevcut durumu, sorunlar ve işbirliği önerilerinizin en geç 3 Ağustos 2010 Salı günü mesai bitimine kadar Odamız Odamız Dış Ekonomik İlişkiler Müdürlüğü’ne (Faks:314 37 38, E-mail:oisgoren@atso.org.tr) iletilmesi rica olunur.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
TS 10002