Türkiye Yüzer Sergisi Bilgilendirme Toplantısı

2 Ağustos 2010 Pazartesi

Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne tam üyeliği konusunda devam eden müzakerelere katkı sağlamak amacı ile Türkiye Yüzer Sergisi adı altında geniş kapsamlı bir tanıtım projesi hazırlanmıştır.


Türkiye'nin en büyük ro-ro gemisinin (toplam 12.000 m² sergi alanı), modern bir sergi gemisine dönüştürülerek düzenlenecek Türkiye Yüzer Sergisi’nde; ülkemizin genel tanıtım bölümleri ile birlikte sanayi kuruluşları, turizm sektörü, sanatsal - kültürel sergiler ve etkinliklere yer verilecektir. İstanbul’dan hareket ederek 14 Avrupa ülkesinde 15 limana uğrayacak serginin Ülkemizin dış ticaretine olumlu katkılar sağlaması beklenmektedir.

Ülkemizin bugüne kadar gerçekleştirilen en geniş kapsamlı ve en geniş coğrafyaya hitap edecek projesi kapsamında 5 Ağustos Perşembe günü 14:00–16:30 saatleri arasında Odamız Meclis Salonu’nda Türkiye “Yüzer Sergisi Bilgilendirme Toplantısı” düzenlenecektir.

Toplantıda sergi tanıtımının yanı sıra, AB Uzmanı Can Baydarol Avro Bölgesinde yaşanan krizden sonra Türkiye-AB ilişkilerindeki son durumu değerlendirecektir.
Toplantının ayrıntılı programı ekte bulunmaktadır.

Antalya AB Bilgi Merkezi

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
TS 10002