13.Arap İş Dünyası Forumu

10 Ağustos 2010 Salı

TOBB’dan alınan yazıda, Lübnan Başbakanı Sayın Saad Hariri’nin himayelerinde ve Arap işadamları Federasyonu (FAB) ile Lübnan Ekonomi Forumu'nun katkılarıyla, 14-15 Ekim 2010 tarihlerinde Beyrut Habtoor Hotel’de 13.Arap İş Dünyası Forumu’nun (The 13th Arab Business Community Forum) düzenleneceği bildirilmektedir.


DEİK’in işbirliği ile gerçekleşecek olan söz konusu etkinliğe, işadamlarının yanı sıra 15 Arap ülkesinden, Arap İşadamları Federasyonu üyeleri ile ekonomiyle ilgili uzmanların ve bürokratların katılması beklenmektedir.

Konuyla ilgilenen üyelerimizin Odamızdan temin edebilecekleri katılım formunu doldurarak, 3 Eylül 2010 tarihine kadar Arap İşadamları Federasyonu’na ve ayrıca katılım teyidi amacıyla DEİK’e (ilgili kişi: Aytaç Denk; E-mail: adenk@deik.org.tr; 0212 339 50 27) iletmeleri gerekmektedir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
TS 10002