Winter'11 International Fancy Food & Confection Show Gıda Fuarı

12 Ağustos 2010 Perşembe

TOBB’dan alınan yazıda, 16-18 Ocak 2011 tarihlerinde ABD'nin San Francisco şehrinde düzenlenecek olan Winter'11 International Fancy Food & Confection Show Gıda Fuarı Türkiye milli katılım organizasyonunun Ege İhracatçı Birlikleri tarafından düzenlemesinin öngörüldüğü bildirilmektedir.


Yazıda devamla fuara katılım ücretinin m² başına 1.100,-ABD Doları olmasının öngörüldüğü ve bu fiyata dahil olan hizmetlerin, yer kirası, stand inşası, dekorasyonu, temizliği, sergilenecek ürünlerin nakliyesi, gümrükleme ve sigortalanması (deniz yolu ile tek gidiş, dondurulmuş ürünler hariç) ve katılımcı firmanın fuar kataloğunda yer alması olduğu belirtilmektedir.

Hitap ettiği pazar itibariyle, ülkemizin 2023 yılında 500 milyar dolar ihracat hedefine ulaşması için önem arz ettiği bildirilen bu fuara katılımın, "2009/5 sayılı Tebliğ" çerçevesinde devlet desteği kapsamında olacağı ve bu nedenle anılan Tebliğ şartlarını yerine getiren katılımcılara, 15.000,-ABD Dolarını aşmamak kaydıyla fuar katılım bedelinin %70 'nin fuar bitiminde geri ödeneceği ifade edilmektedir.Söz konusu fuar ile ilgili ayrıntılı bilgi için "

www.fancyfoodshows.com

internet adresi incelenebilir. Fuara katılmak isteyen üyelerimiz “Milli Katılım Başvuru Formu”nu Odamız Dış Ekonomik İlişkiler Müdürlüğü’nden temin edebilirler.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
TS 10002