7.Dünya Odalar Kongresi

17 Ocak 2011 Pazartesi

Milletlerarası Ticaret Odası (ICC)'nin şemsiyesi altında faaliyet gösteren ve global anlamda odaların temsilciliğini üstlenen Dünya Odalar Federasyonu dünyanın farklı bölgelerinde iki senede bir düzenlediği kongrelerinde iş dünyasını, Odaları, bürokratları, ve akademisyenleri ortak bir platformda buluşturmaktadır.


Dünya Odalar Kongresinin yedincisi Girişim-Network-Refah ana temasıyla 8-10 Haziran 2011 tarihlerinde Meksiko City, Meksika'da, Meksiko City Ulusal Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir. Kongre kapsamında ayrıca bir fuar düzenlenecek ve bu fuarda dünyanın önde gelen kuruluşları ile firmaları tanıtım yapma fırsatı bulabileceklerdir.

 

Bununla birlikte yine kongre esnasında seminer ve ikili görüşmeleri içeren bir iş programı gerçekleştirilecek olup 7.Dünya Odalar Yarışması yine kongre ile eş zamanlı olarak düzenlenecektir.

Yedinci Dünya Odalar Kongresine katılmak isteyen üyelerimiz, Kongre başvuru formuna ve detaylı bilgilere http://www.iccwbo.org/Congress/2011/Home/ web adresinden ulaşabilirler.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002