PGD Bilgilendirme Seminerleri

17 Ocak 2011 Pazartesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan 05.01.2011 tarih ve 511-190 sayılı yazıda; Ulusal Piyasa Gözetimi ve Denetimi (PGD) Strateji Belgesi Kapsamında, ‘’Üreticilere, ithalatçılara ve tüketicilere yönelik bilgilendirme seminerleri düzenlenmesi’’ hedefi çerçevesinde oluşturulan çalışma grubu faaliyetlerinin Sanayi ve Ticaret Bakanlığı başkanlığında sürdürülmekte olduğu bildirilmiştir. İletilen talepler çerçevesinde, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından bir eğitim planı oluşturulduğu, bu kapsamda aşağıda belirtilen eğitim planına göre eğitimlerin gerçekleştirilmesinden sorumlu kurum/kuruluşların eğitim yeri ve zamanının belirlenmesi amacıyla Odamızla irtibata geçecekleri ve gereken katılımcı sayısı sağlandığı takdirde bu eğitimlerin gerçekleştirileceği bildirilmiştir.


Söz konusu eğitimlerin amaçlanan hedeflere ulaşması açısından eğitimlere yeterli sayıda katılım sağlanması büyük önem taşımaktadır. Bu çerçevede, eğitimlere katılmayı düşünen üyemiz firmaların Odamız ile irtibata geçmeleri rica olunur.

 

 

Katılım ve detaylı bilgi için:
Meslek Komiteleri Müdürlüğü
314 37 31 / Tuba Darcan Balaban

 

       

ÜRETİCİLERE YÖNELİK PGD BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

 

Sorumlu Bakanlık

Eğitim Konusu

  

          Sanayi ve Ticaret Bakanlığı

Asansör

Motorlu Araçlar (AB ve AEK mevzuatı)

 

         Tarım ve Köyişleri Bakanlığı

Gıda Güvenliği

Gıda Standartları

İleri Gıda Teknolojileri

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002