14.Özel Sektör Toplantısı

20 Ocak 2011 Perşembe

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’nden alınan yazıda,İslam Ticaret ve Sanayi Odası, Birleşik Arap Emirlikleri Ticaret Odaları Federasyonu ve Şarjah Ticaret ve Sanayi Odası’nın önderliklerinde organize edilen “İslam Ülkeleri Arasında Ticaretin ve Ortak Yatırım Girişimlerinin Geliştirilmesi” temalı 14. Özel Sektör Toplantısı, 24-26 Nisan 2011 tarihlerinde, Birleşik Arap Emirlikleri’nin, Şarjah kentinde 13. İslam Ticaret Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenleneceği bildirilmektedir.


Söz konusu toplantıda bu yıl ekonomileri gelişmekte olan İslam Konferansı Örgütü üyesi ülkeler ve özel sektörün rolü tartışılacaktır. Toplantılara Arap ve diğer İKÖ ülkelerinden çok sayıda girişimci, tüccar, sanayici ve uluslararası kurumların yanı sıra banka ve finans kurumlarının temsilcilerinin katılmaları beklenmektedir.

Anılan toplantıya katılım için başvuru formlarına, TOBB-Dış Ekonomik İlişkiler Dairesinin http://www.tobb.org.tr/DEID/Sayfalar/AnaSayfa.aspx adresli web sitesinden ulaşılabilir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002