TS EN ISO Çevre Yönetim Sistemi Temel Eğitimi

20 Ocak 2011 Perşembe

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi eğitiminin amacı, kuruluşların çevre bilincini kazanarak hizmet vermelerini, çevre yönetim sisteminin standartlarını uygulamaya ve sürekli iyileştirmeye yönelik gerekli bilgiler kazanmalarını, çalışanların çevre yönetim sistemi konusunda planlı ve sistemli çalışma yürütmelerini sağlamaktır.


Odamız, Türk Standartları Enstitüsü işbirliği ile “TS EN ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ” düzenlemiş olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

 

Eğitimlerimize katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimlerimizde katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi İçin ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI bölümüne giriniz.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002