Markalaşma İletişimi Bilgilendirme Toplantısı

25 Ocak 2011 Salı

Rekabetin yüksek olduğu küreselleşen iş dünyasında, başarıya ulaşmak için güçlü bir pazarlama stratejisine ihtiyaç olduğu bir gerçektir. Pazarlamada başarı, artı değer elde etmek, fark yaratmak ve marka olmaktır. Marka, ürünler arasında ayırt edilmeyi, rakiplere göre farklılığı ortaya çıkarmayı, ürün yelpazesinde göze çarpmayı ve talebin artışını sağlamaktadır.


Odamız ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile Öğretim Üyesi Sayın Prof. Dr. Ali Atıf BİR’in katılımı ile   “MARKALAŞMA ve MARKA İLETİŞİMİ” konusunda bilgilendirme toplantısı 28 Ocak 2011 tarihinde gerçekleştirilecektir.

 

Bilgilendirme toplantısına katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirebilirler. Toplantılarda, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Ayrıntılı bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI bölümüne giriniz

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002