Euroscience Open Forum Duyurusu

16 Nisan 2010 Cuma

Merkezi Strazburg’da bulunan Euroscience Birliği tarafından organize edilen ve her iki yılda bir Avrupa’nın değişik bir şehrinde gerçekleştirilen ESOF (Euroscience Open Forum) bilimsel araştırma ve inovasyon toplantıları bu yıl 2–7 Temmuz 2010 tarihleri arasında İtalya’nın Torino kentinde yapılacaktır. Odamız tarafından yürütülen Avrupa İşletmeler Ağı (AİA) Projesi faaliyetleri kapsamında bu etkinliğe ilgili firmalarla birlikte katılım sağlanması planlanmaktadır.


ESOF, fen bilimleri, beşeri bilimler ve sosyal bilimler alanlarında yeni buluşların ve matematik, müzik, coğrafya, genetik gibi çok çeşitli dallardaki önemli ilerlemelerin sunulduğu ve bilimsel araştırmaların gelecekte nasıl bir yön izleyeceği konularının münazara edildiği bir platformdur. Avrupa’nın önde gelen bilim adamları, araştırmacıları, iş dünyasının önde gelen temsilcileri, girişimcileri ve gazetecileri tarafından geniş çaplı katılım sağlanan, uluslararası katılımcı profili ve birden çok akademik disiplini ilgilendiren boyutu ile önemli bir organizasyondur.

Etkinlik süresince, Avrupa İşletmeler Ağı Projesi kapsamında ikili görüşmeler organize edilecektir. AİA Antalya Ofisi etkinliğin Antalya ölçeğinde organizasyonunu sağlayacak, katılımcılar ve firmalar için ikili görüşme randevularının belirleyecek ve etkinlik süresince katılımcılara gerekli olması halinde tercüme hizmeti sağlayacaktır. Foruma katılım sağlayacak firmaların ve şahısların katılıma ilişkin tüm masrafları (ulaşım, konaklama ve vize ücreti) kendileri tarafından karşılanacaktır. Foruma katılım göstermek isteyen firmalar için detaylı bilgiler ekte yer alan bilgi notunda bulunmaktadır.

Avrupa İşletmeler Ağı Antalya Ofisi

 

 

 

 

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
TS 10002