Motivasyon ve Olumlu Düşünce” Eğitimi

20 Nisan 2010 Salı

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında devam eden eğitim programımız kapsamında bulunan “MOTİVASYON ve OLUMLU DÜŞÜNCE” konusundaki eğitimimize üyelerimiz, üye çalışanlarımız davetli olup; genel katılıma açık bir eğitim gerçekleştirilecektir.


Bir işi yapmak için duyulan güçlü istek ve öğrenmeyi kolaylaştıran itici güç motivasyondur. İşletmelerde motivasyon ve verimlilik çalışmalarına destek vermek, işletmelerin devamını sağlayan, sağlıklı bir kurumsal yapıyı oluşturan,  kurumları ve kişileri başarıya ulaştıran en önemli etmenlerin başında gelir.

 

Bu bağlamda, Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında devam eden eğitim programımız kapsamında bulunan “MOTİVASYON ve OLUMLU DÜŞÜNCE” konusundaki eğitimimize üyelerimiz, üye çalışanlarımız davetli olup;  genel katılıma açık bir eğitim gerçekleştirilecektir.

 

Detay Bilgi için ATSO AKADEMİ EĞİTİM PROGRAMLARI Bölümüne Giriniz...

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
TS 10002