İGEME İhracat Günlüğü

3 Mayıs 2010 Pazartesi

İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi (İGEME) web ortamında “İGEME İhracat Günlüğü" projesini hayata geçirerek http://blog.igeme.gov.tr adresi üzerinden yayına başlamıştır.


 TOBB’dan alınan yazıda, İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi’nin (İGEME) iş dünyasına vermiş olduğu hizmetleri zenginleştirmek amacıyla web ortamında yeni bir projeyi hayata geçirdiği ve söz konusu projenin, ihracatçı firmaların karşılıklı etkileşimini güçlendirmeyi amaçlayan “İGEME İhracat Günlüğü”, http://blog.igeme.gov.tr adresi üzeinden yayına başlamış olduğu bildirilmiştir.

 

Günlük üzerinde, ihracatçı firmaları ve yurtdışında bulunan işadamlarımızı bilgilendirmek amacıyla Ticaret Müşavirlikleri ve İGEME tarafından hazırlanan ihracatla ilgili güncel gelişmeler, güncel Pazar bilgileri gibi firmalarımızın ihtiyaçlarına hızlı ve etkin cevap verecek hususların yer alacağı, RSS sistemine abone olan firmaların yeni giriş yapılan bilgileri anlık olarak takip edebilecekleri belirtilmiştir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
TS 10002