Azerbaycan Yatırımcılar Konferansı

3 Mayıs 2010 Pazartesi

Azerbaycan Cumhuriyeti Hükümeti tarafından İslam Kalkınma Konferansı’nın (İKB) özel sektör kolu olan İslam Ülkeleri Özel Sektörü Geliştirme Kurumu (ICD) ile işbirliği içerisinde, 21-23 Haziran 2010 tarihlerinde, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de Yatırım Konferansı düzenlenecektir.


TOBB’dan alıan yazıda, Azerbaycan Cumhuriyeti Hükümeti’nin, İslam Kalkınma Konferansı’nın (İKB) özel sektör kolu olan İslam Ülkeleri Özel Sektörü Geliştirme Kurumu (ICD) ile işbirliği içerisinde, 21-23 Haziran 2010 tarihlerinde, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de Yatırım Konferansı düzenleyeceği bildirilmiştir.

 

Yazıda devamla, konferansın temel amacının Bağımsız Devletler topluluğu (CIS) üyeleri ve Azerbaycan’daki iş ve yatırım olanaklarını sunmak olduğu belirtilmiştir.

 

Konferansa ilişkin detaylı bilgi, kayıt formu ve iletişim bilgileri Odamız Dış Ekonomik İlişkiler Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
TS 10002