FIFA Dünya Kupası Seyahat Programı

3 Mayıs 2010 Pazartesi

Johannesburg Ticaret ve Sanayi Odası (JCCI) 11 Haziran-15 Temmuz 2010 tarihlerinde Güney Afrika’da düzenlenecek olan FIFA Dünya Kupası kapsamındaki etkinlikleri izlemek üzere ülkeyi ziyaret edecek işadamlarına yönelik olarak, seyahat programı hazırlanması vb. hizmetleri de kapsayacak paket programlar sunmaktadır.


TOBB’dan alıan yazıda, Johannesburg Ticaret ve Sanayi Odası’nın (JCCI) 11 Haziran-15 Temmuz 2010 tarihlerinde Güney Afrika’da düzenlenecek olan FIFA Dünya Kupası kapsamındaki etkinlikleri izlemek üzere ülkeyi ziyaret edecek işadamlarına yönelik olarak, Güney Afrika firmalarıyla ikili iş görüşmeleri ve firma ziyaretlerinin düzenlenmesi, ürün tedariğiyle ilgili iş görüşmeleri, otel rezervasyonları, havaalanı transferleri ve maç biletlerini de içeren seyahat programı hazırlanması vb. hizmetleri de kapsayacak paket programlar sunduğu bildirilmiştir. 

 

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.jcci.co.za/content/uploads/files/JCCI_Soccer_Brochure_150210.pdf web sayfasında yer almaktadır.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
TS 10002