Dış Ticaret Eğitimi

23 Aralık 2009 Çarşamba

T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı Antalya İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan yazıda, İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi (İGEME) ve Antalya İhracatçı Birlikleri (AİB) Genel Sekreterliği işbirliği ile 23-24 Aralık 2009 tarihlerinde AİB Genel Sekreterlik Merkezi’nde “Dış Ticaret Eğitim Programı” düzenleneceği bildirilmiştir.


T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı Antalya İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği’nden alınan yazıda, İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi (İGEME) ve Antalya İhracatçı Birlikleri (AİB) Genel Sekreterliği işbirliği ile 23-24 Aralık 2009 tarihlerinde AİB Genel Sekreterlik Merkezi’nde “Dış Ticaret Eğitim Programı” düzenleneceği bildirilmiştir. Eğitim programı ile ilgili detaylı bilgi ekte yer almaktadır. Programa katılım için Antalya İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İlgili Kişi: Anıl YILMAZ, Tel: (242) 311 80 00 Dahili No: 1308, Faks: (242) 311 79 00, E-Posta: yilmaza@aib.gov.tr, web: http://www.aib.gov.tr) ile irtibata geçilmesi rica olunur.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002