Dış Ticaret Uygulamalarına Yönelik İş İngilizcesi Eğitim Programı

27 Ekim 2010 Çarşamba

Odamız tarafından yürütülen ve dünyanın 47 ülkesinde 600’den fazla merkezde eş zamanlı olarak faaliyet gösteren Avrupa İşletmeler Ağı Projesi (AİA) kapsamında Dış Ticaret Uygulamalarına Yönelik İş İngilizcesi Eğitim Programı düzenlenecektir.


Temel amacı üyemiz firmaların bünyesinde dış ticaret faaliyetlerinden sorumlu çalışanların dış ticaret uygulamalarına ilişkin teknik İngilizce kapasitelerini geliştirmek ve yabancı dil bilgilerini arttırmak olan eğitim programı sonunda katılımcıların temel iş İngilizcesi becerilerini geliştirmeleri ve firmaların dış ticaret kapasitelerini arttırmaları hedeflenmektedir.

 

Eğitim programı 90 saat sürecek olup, ekte bulunan taslak programa bağlı kalınmak suretiyle Odamız Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilecektir. Programa katılım 20 kişi ile sınırlı olup, kesin katılımcı listesi ön başvuruların alınmasını takiben 2 Kasım 2010 Salı günü saat 10:00’da Odamız Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilecek yazılı ve sözlü seviye tespit sınavı sonuçlarına göre belirlenecektir. Sınavda başarılı olan ve kişi başı 250 TL eğitim katılım payını yatıran adaylar eğitim programına katılmaya hak kazanacaklardır. Söz konusu eğitime katılmak isteyen üyelerimiz ve/veya çalışanlarının ekte bulunan başvuru formunu doldurarak 28 Ekim 2010 Perşembe günü saat 12.00'a kadar aşağıda iletişim bilgileri bulunan Avrupa İşletmeler Ağı Antalya Ofisi’ne ulaştırmaları gerekmektedir.

 

Avrupa İşletmeler Ağı Antalya Ofisi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası

Tel:     242-314 37 41-42

Faks: 242-314 37 38

E-Posta: een@atso.org.tr

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002