Kazakistan / Yatırım Projeleri ve Kazak Heyeti’nin Ziyareti

25 Ekim 2010 Pazartesi

Kazakistan Ulusal Yatırım ve İhracat Destek Ajansı (KAZNEX INVEST) koordinasyonunda, çeşitli sektörleri kapsayan yatırım projeleri yabancı yatırımcıların değerlendirilmesine sunulmuştur.


TOBB’dan alınan yazıda, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’nun (DEİK) yazısına atıfla, Kazakistan-Türkiye İşadamları Derneği’nden (KATİAD) alınan yazıya atıfla, Kazakistan Ulusal Yatırım ve İhracat Destek Ajansı (KAZNEX INVEST) koordinasyonunda, çeşitli sektörleri kapsayan yatırım projelerinin, yabancı yatırımcıların değerlendirilmesine sunulduğu bildirilmiştir.   

Yazıda devamla, söz konusu projelerle ilgili potansiyel Türk yatırımcılarının daha detaylı bilgilendirilmesi amacıyla, KATİAD ve KAZNEX INVEST yetkililerinin Türkiye’yi ziyaret ederek, ciddi yatırımcılarla doğrudan görüşmeler yapmak istedikleri ifade edilmektedir. Kazakistanlı yetkililerle görüşmeler takip eden günlerde DEİK ofisinde yapılacak olup müracaatta bulunan firmalar bu konuda bilahare bilgilendirileceklerdir.

Söz konusu yatırım projeleri ile ilgilenen firmalarımızın 5 Kasım 2010 tarihine kadar DEİK’e (Elnur Osmanov, Tel: 0212 339 50 67, E-mail: eosmanov@deik.org.tr) başvurmaları gerekmektedir.

Yatırım projelerine ilişkin detaylı bilgi http://www.tobb.org.tr/deid/duyurular.php web sayfasında yer almaktadır.

Ek: Yatırım Projeleri

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002