Kazakistan / Yatırım Projeleri

26 Ekim 2010 Salı

Kazakistan Cumhuriyeti Milli Refah Fonu “Samruk-Kazyna”, “KazAgro” Milli Tarım Şirketi ve “Kaznex Invest” Yatırım Ajansı tarafından Kazakistan’daki yatırım projeleri ile ilgili bilgiler hazırlanmıştır.


TOBB’dan alınan yazıda, Kazakistan Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği’nin yazısı ve ekinde, Kazakistan Cumhuriyeti Milli Refah Fonu “Samruk-Kazyna”, “KazAgro” Milli Tarım Şirketi ve “Kaznex Invest” Yatırım Ajansı tarafından hazırlanan Kazakistan’daki yatırım projeleri ile ilgili bilgilerin yer aldığı belirtilmiştir.

Sözkonusu yazı ekinde yer alan, Kazakistan’daki yatırım projeleri ile ilgili bilgiler,
http://www.tobb.org.tr/deid/duyurular/kazakistan/dokuman1.pdf, http://www.tobb.org.tr/deid/duyurular/kazakistan/dokuman2.pdf http://www.tobb.org.tr/deid/duyurular/kazakistan/dokuman3.pdf

web sayfalarında yer almaktadır.

Proje ile ilgilenen üyelerimizin Kazakistan’ın Ankara Büyükelçiliği (Tel: 0 312 491 91 00, Faks: 0 312 491 44 55) ile irtibata geçmeleri rica olunur.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002