Ege ARGE ve Teknoloji Günleri

4 Kasım 2010 Perşembe

Adana Üniversitesi-Sanayi Ortak Araştırma Merkezi (Adana ÜSAM)’den gelen yazıda;

Ege ARGE ve Teknoloji Günlerinin “Üniversitelerin Topluma Katkısı” ana teması üzerine Ege Üniversitesi, TÜBİTAK ve Elginkan Vakfı’nın desteği ile1-3 Aralık 2010 tarihleri arasında Adana’da düzenleneceği belirtilmektedir.

Düzenlenecek etkinlikle üniversiteler ile toplumun farklı kesimlerini bir araya getirerek, geleceğe dönük stratejik ortaklıklar için zemin hazırlamak ve ülke geleceğinde üniversitelerin yerini ve katkılarını vurgulamak amaçlanmaktadır.

Ayrıca TÜBİTAK destekli olarak yürütülecek “Proje Pazarı”nda ise tüm üniversitelerden ve sanayi-hizmet sektörlerinden gelebilecek “Sanayiye Uygulanabilir ve Ticarileştirilebilir” proje sahipleri, yatırımcılar ile tanıştırılacaktır.

Farklı kesimlere hitap edebilecek etkinlik için www.adanausam.org.tr, www.arege.ege.edu.tr  ve  http://projepazarlari.ege.edu.tr  adreslerinden daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak mümkündür.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002