Türkiye-Ukrayna Ticaret Birliği ve İş Geliştirme Günü

8 Kasım 2010 Pazartesi

15-20 Aralık 2010 tarihleri arasında Harkov’da, “Türkiye-Ukrayna Ticaret Birliği ve İş Geliştirme Günü” etkinliği düzenlenecektir.


Ukrayna İzmir Fahri Konsolosluğu’ndan alınan yazıda, 15-20 Aralık 2010 tarihleri arasında Harkov’da, Ukrayna İzmir Fahri Konsolosu himayelerinde ve önderliğinde Harkov Valiliği desteği ile ülkemiz ihraç ürünlerinin tanıtımı, ihracatçı firmalarımızın dış pazarlardaki paylarında artış sağlanması, iki ülke iş çevreleri arasındaki yatırım ve işbirliği imkanlarının arttırılabilmesi amacıyla “Türkiye-Ukrayna Ticaret Birliği ve İş Geliştirme Günü” etkinliğinin düzenleneceği belirtilmiştir.
 
Yazıda devamla, söz konusu etkinliğine tarım, gıda, tekstil, otomotiv, mobilya, inşaat ve inşaat malzemeleri, gıda ürünleri,ev tekstili, kuaför ve kozmetik ekipmanları, halı ve yer döşemeleri sektörlerinde faaliyet gösteren ihracatçılarımız başta olmak üzere, Ukrayna’ya ihracat yapan ve yapmak isteyen tüm ihracatçılarımız ve birliklerimizin katılabileceği ifade edilmiştir.  
 
Heyet kapsamında, Ukrayna’nın Harkov şehrinde, Türk ve Ukraynalı iş adamları arasında ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecek olup, ilgili ülkenin iş çevrelerinin de katılımlarıyla, iki ülke arası işbirliği olanakları değerlendirilecektir. Katılımcı firmalar isterlerse fuar alanında ürünlerini satabilecek, etkinlik düzenleyebileceklerdir.
 
“Türkiye Ukrayna Ticaret Birliği ve İş Geliştirme Günü” etkinliğine katılım için
www.ukraynaizmir.com ve www.panelkozmetik.com.tr internet adreslerinde yer alan Başvuru Formunun en geç 15 Kasım 2010 Pazartesi günü mesai bitimine kadar eksiksiz doldurularak başvuru yapılması ve ön kayıt bedellerinin yatırılması gerekmektedir.

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002