Türkiye-Polonya 4. Dönem Düzenli İstişare Toplantısı

22 Şubat 2019 Cuma

TOBB'dan gelen bilgilendirmede, Türkiye-Polonya Düzenli İstişare Toplantısının dördüncüsünde Sayın Ruhsar Pekcan ve Polonya Cumhuriyeti Girişimcilik ve Teknoloji Bakanı Sayın Jadwiga Emilewicz'in eşbaşkanlıklarında 7 Mart 2019 tarihlerinde Polonya'nın Varşova şehrinde düzenlenmesinin planlandığı iletilmiştir.


Bu itibarla ziyarete ilişkin hazırlık çalışmalarında yararlanılmak üzere ve ülkemiz ile Polonya arasında imzalanacak 4. Dönem İstişare Toplantısı Mutabakat Zaptında yer alması öngörülen ticari ve ekonomik ilişkilerin arttırılmasına yönelik işbirliği imkanları, öncelik verilecek sektörler, ticaretin geliştirilmesi için öneriler, ikili ilişkilerde yaşanılan sorunlar ve çözüm önerilerinin en geç 25 Şubat 2016 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Odamıza global@atso.org.tr adresine iletilmesi rica olunur.


AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü
 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Yörex