BAİB İnovasyon Ödülü

28 Şubat 2019 Perşembe

Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği 13 Mart 2019 tarihinde düzenlenecek olan İhracatın Yıldızları 2018 Ödül Töreninde, yenilikçi ürün geliştiren firmaları İnovasyon Ödülü ile ödüllendirilecektir.


BAİB tarafından her yıl düzenlenen ödül töreninde yeni bir klasman açılacak olup, Bölgemiz ve Türkiye ihracatı için büyük emek veren üyeleri arasında yenilikçiliğe önem veren firmaları ödüllendirmeyi, bu sayede potansiyel sahibi diğer firmaların bu konuda teşvik edilerek bölgemizde inovasyon kültürünü geliştirmeyi, araştırma-geliştirmeye dayanan yüksek katma değer üretimi ile yenilikçilik konusunda farkındalık oluşmasını amaçlamaktadır.  

Bu kapsamda, inovatif ürün geliştirmiş olan firmaların ekli koşullar dahilinde başvurularını 5 Mart 2019 Salı günü mesai bitimine kadar https://goo.gl/forms/kunmMdtCqa8lDqM03 adresi üzerinden iletmeleri gerekmektedir.

Üyelerimizin bilgilerine sunulur.

Kurumsal İletişim Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002