ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Ödülleri için Başvurular Devam Ediyor

31 Ekim 2018 Çarşamba

Odamızın öncülüğünde, 2017 yılında inovasyon vizyonunun tarım sektöründe de yaygınlaştırılması amacıyla, sektör için önemli bir fuar organizasyonu olan GROWTECH Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı kapsamında ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Yarışması düzenlenmiştir. Yoğun ilgi gören bu etkinliğimizin bu yıl da, ikincisinin düzenlenmesine karar verilmiştir.
 
ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Ödülü, inovasyon/yenileşme kültürünün gelişmesini, ekonomiye yeni ürün, yeni üretim ve hizmet alanlarının kazandırılmasını, araştırma-geliştirmeye dayanan yüksek katma değerli üretimi, beşeri sermayenin ve fikri mülkiyet haklarının gelişmesini teşvik edilmesi amacıyla, beş kategoride gerçekleştirilecek:
 
· Sera ve Sulama Teknolojileri
· Bitki Besleme ve Koruma
· Tarım Makineleri ve Teknolojileri
· Tohum, Fide ve Bitki Islahı
· Tarımsal Bilişim
 
ATSO GROWTECH Tarım İnovasyon Ödülleri’ne, tarımsal üretime ticari katma değer katabilecek yeni ürün, proje ve hizmet konusunda geliştirilen tüm çalışmalar katılabilecektir.

Ödül başvuruları, http://www.growtechtarimodulleri.com/ sitesi üzerinden, yapılacaktır. Son başvuru tarihi 15 Kasım 2018 Perşembe'dir.

Yarışmaya katılan ürün, hizmet ve projeler, Seçici Kurul’un değerlendirmesinden geçerek belirlenecektir. Gelen tüm başvuru dosyaları seçici kurul tarafından ön değerlendirmeye alınacak, ön elemeden geçen başvurular davet edilerek, sunumları değerlendirilecek ve yarışmayı kazanan beş kategorinin temsilcileri belirlenecektir. Kazananlara ödülleri törenle fuar alanında takdim edilecektir.
 
İlgili üyelerimize önemle duyurulur.
 
KOBİ ve Yatırım Destekleri Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002