Bitki Islahı Proje Pazarı son başvuru tarihi 20 Kasım 2018

31 Ekim 2018 Çarşamba

Odamız öncülüğünde, Akdeniz Üniversitesi Akdeniz TTO (Teknoloji Transfer Ofisi) iş birliği ile GROWTECH Eurasia Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı ile eş zamanlı olarak, tarım sektöründe inovasyon kültürünün yerleşmesi ve geliştirilmesi noktasında fark yaratması amacıyla, Ulusal Bitki Islahı Proje Pazarı gerçekleştirilecektir. Bitki Islahı Proje Pazarı etkinliğinde, Araştırma Enstitüleri, Üniversiteler ve özel sektörden gelen ıslah projeleri  sergilenerek,  iş birliği fırsatları yaratılacaktır.

Ödüllü olarak düzenlenecek olan Bitki Islahı Proje Pazarına, ıslah çalışmasının herhangi bir aşamasındaki fikriniz, projeniz veya çeşidiniz ile katılabilirsiniz. Etkinlik kapsamında üyelerimiz veya diğer araştırmacılar ile ortak proje kurgulama, proje fikri kapsamında iş birlikleri geliştirme ve yatırımcılarla tanışma fırsatı yakalayabilir ve proje ödüllerinden faydalanabilirsiniz.

Proje Pazarına katılan projeler, Seçici Kurul’un değerlendirmesinden geçerek belirlenecektir. Gelen tüm başvuru dosyaları seçici kurul tarafından değerlendirmeye alınacaktır, değerlendirmeden geçen başvurular fuarın 2. Günü olan 29.11.2018 tarihinde ANFAŞ Fuar Alanında projelerini sergileme imkânı bulacaktır. Sergilenen projeler değerlendirilecek ve yarışmayı kazanan ilk üç proje belirlenecektir.

II. ATSO Growtech Tarım İnovasyon Yarışması ile eş zamanlı olarak gerçekleştirmeyi planladığımız Bitki Islahı Proje Pazarı ödül töreni, fuarın 2. günü olan 29.11.2018 tarihinde, 15:00 – 16:00 saatleri arasında fuar alanında yapılacaktır. Bitki Islahı Proje Pazarı ödül kategorisinde, birinciye  (7.000.TL), ikinciye  (5.000.TL)  ve üçüncüye  (3.000.TL)  para ödülü verilecektir. Bitki Islahı Proje Pazarının ödülleri, Odamız tarafından verilecektir.

Başvurular http://bipp.akdeniz.edu.tr sitesi üzerinden yapılacaktır. Ödül başvuruları için son gün 20 Kasım 2018.

Üyelerimize önemle duyurulur.

ATSO
 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002