32 Saatlik Uygulamalı KOSGEB Girişimcilik Eğitimleri

7 Kasım 2018 Çarşamba

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Arasındaki Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi İşbirliği Protokolü ile İŞKUR tarafından yürütülecek "Aktif İşgücü Programları " arasına girişimcilik eğitimleri de dahil edilmiştir. Bu doğrultuda; Odamız, Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Antalya Müdürlüğü işbirliği ile “32 Saatlik Uygulamalı Girişimcilik Eğitim (UGE)” programının 9 grup olarak yapılması planlanmıştır. Eğitim sonunda %90 (dokuz) devam şartını sağlayan katılımcılara “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Katılım Belgesi” verilecektir. KOSGEB, bu eğitimi alan ve "İş Planını" hazırlayan işletmesini yeni kurmuş girişimciye, (iş planını onayladığı takdirde) "Girişimci Desteği" vermektedir. Bu desteğin bir kısmı hibe olup girişimci bu miktarı geri ödememektedir.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında "Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü" işbirliğinde “32 Saatlik Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri (UGE)” 12 Kasım 2018-31 Aralık 2018 tarihleri (9 grup olmak üzere) arasında Odamız Eğitim Salon'unda gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002