Belarus

25 Ekim 2017 Çarşamba

TOBB’dan Odamıza ulaşan bilgilendirmede; Türkiye-Belarus Bilim ve Teknoloji Ortak Komisyon 1. Toplantısı ile Türkiye-Belarus Çalışma İnovasyon Forumu'nun 28 Kasım 2017 tarihinde ve Türkiye-Belarus Ortak Sanayi ve Teknoloji Çalışma Grubu 3. Dönem Toplantısı’nın, 29 Kasım 2017 tarihinde Minsk’te gerçekleştirileceği bildirilmektedir.


Yazıda devamla, ziyarete ve foruma ilişkin organizasyon bilgilerinin T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji  Bakanlığı tarafından bilahare bildirileceği, ziyaret çerçevesinde, katılımcıların uçuş ve konaklama  masraflarının firmaların kendileri tarafından karşılanacağı ifade edilmektedir.

T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımıza iletilmek üzere, toplantı gündemine ilişkin görüşleriniz, çalışma grubu kapsamında yer verilecek işbirlikleri ile protokolde bulunmasında fayda gördüğünüz hususlara dair tespit, görüş ve önerileriniz var ise, bu bilgilerin en geç 2 Kasım 2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar Odamıza e-posta yoluyla (global@atso.org.tr) iletilmesini rica ederiz.

 

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Yörex Yöresel Ürünler Fuarı