Finlandiya Günü (9 Kasım 2017, İstanbul)

26 Ekim 2017 Perşembe

TOBB’dan gelen yazıda; Finlandiya Ankara Büyükelçiliğinin yazısına istinaden, Finlandiya’nın bağımsızlığının 100.yılı vesilesiyle, 9 Kasım 2017 Perşembe günü İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda “Finlandiya Günü”nün düzenleneceği iletilmektedir.


Team Finland Türkiye tarafından Türkiye Tasarım Haftası kapsamında düzenlenecek olan “Finlandiya Günü”nde Finlandiya’nın tasarım anlayışının alışılmadık örneklerinin sergileneceği, seminer, panel ve tasarım sohbetlerini içeren bir program yapılması hedeflenmektedir.

Söz konusu program çerçevesinde; sağlık hizmetlerinde teknoloji, hizmet tasarımı, biyoenerji, “temiz teknoloji”, konsept geliştirme, tasarım, bilgi ve iletişim teknolojileri, havaalanı çözümleri, çalışma alanı tasarımı, mobilya, aydınlatma, seramik endüstrisi gibi alanlarda faaliyet gösteren ve Türkiye’de nihai müşteri, iş ortağı, tedarikçi, alt yüklenici/üretici ve yatırımcı arayan Finli şirketler ile ikili iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.

“Finlandiya Günü”ne katılacak olan firma profilleri ekteki gibidir.

Etkinliğe ilişkin güncel program, katılımcı listesi ve kayıt formu için lütfen tıklayınız.

AB ve Dış İlişkiler Müdürlüğü

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination