Göz Tembelliği Bilgilendirme Semineri

2 Nisan 2019 Salı

Bir ya da iki gözde görmede azalma olması şeklinde tanımlanan göz tembelliği her 20 çocuktan birinde gelişiyor. Hastalık körlüğe sebep olmasa da, gözün kullanılamaması nedeniyle o gözde görme keskinliğinde azalmaya ve derinlik hissi algılanmasında güçlüğe neden oluyor. Bunun sonucunda da derinlik hissinin önemli olduğu sporları yaparken güçlük çekmesine yol açabilecek ve ileride meslek seçimini etkileyecek sonuçlar oluşturabiliyor. Söz konusu seminer ile göz tembelliği nasıl anlaşılır, nedenleri ve tedavi yöntemleri konularında bilgilendirme yapılması amaçlanmaktadır.


Odamız 49. Grup Meslek Komitesi’nin (Sağlık Hizmetleri) talepleri doğrultusunda, “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Göz Tembelliği  Bilgilendirme Semineri” 20 Nisan 2019 tarihinde Odamız Eğitim Salon'unda ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination