3.Antalya Devlet Destekleri Zirvesi

9 Nisan 2019 Salı

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından verilen destekler hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceğimiz “Antalya Devlet Destekleri Zirvesi” 16 Nisan 2019 Salı günü 10:00-17:00 saatleri arasında Odamız Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.


Söz konusu etkinliğe Ticaret Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Akdeniz Üniversitesi, Antalya Bilim Üniversitesi, SGK  İl Müdürlüğü, İŞKUR İl Müdürlüğü,  KOSGEB İl Müdürlüğü, BAKA, KGF, TÜBİTAK, Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan uzman temsilciler katılacaklardır.

“3.Antalya Devlet Destekleri Zirvesi” iki bölümden oluşacaktır. Ziyaretçilere, kurum ve kuruluşların temsilcilerinin katılımlarıyla açılacak stantlarda ve eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek seminerlerde konunun uzmanlarından detaylı bilgi alma imkanı sunulacaktır.

Ekte programı yer alan etkinliğe tüm üyelerimiz davetlidir.

 

Ar-Ge ve Girişimcilik Müdürlüğü

İlgili Dosyalar :

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination