FİKRİM GELECEĞİM KADIN GİRİŞİMCİ PROGRAMI ANTALYA’DA BAŞLIYOR

29 Mart 2019 Cuma

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde çalışmalarını yürüten, TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulumuz işbirliğinde ve ev sahipliğimizde, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM), Kapsayıcı Büyüme Derneği ve KOSGEB ile Fikrim Geleceğim adı altında kadın girişimci eğitim programı gerçekleştirilecektir.


FİKRİM GELECEĞİM KADIN GİRİŞİMCİ PROGRAMI ANTALYA’DA BAŞLIYOR

Kadın Girişimciliğini desteklemek için yapılan çalışmalar kapsamındaki eğitim programında 30 kadın girişimci adayına KOSGEB sertifika tabanlı özgün bir müfredatla girişimci eğitimi verilecektir. KOSGEB tabanlı sertifikalı eğitim programına girişimci adayları ve girişimci olup yeni iş fikri ile KOSGEB teşviklerinden yararlanmak isteyen kadın girişimcilerimizin katılımının söz konusu olacağı eğitimler Antalya ve Ticaret Sanayi Odası desteği ile Odamızda gerçekleştirilecektir. Fikrim Geleceğim Projesi’nin eğitimleri 15 Nisan 2019 tarihinde başlayacak olup, katılmak isteyenlerin 09 Nisan 2019 tarihine kadar www.fikrimgelecegim.com  adresine başvuru yapmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgiye www.fikrimgelecegim.com adresinden ulaşılabilir.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination