Sigorta Acenteleri İl Delegeliği Seçimleri-2

26 Haziran 2018 Salı

5684 sayılı Sigortacılık Kanunu uyarınca TOBB ile Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı tarafından ortaklaşa belirlenmiş olan “Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi İle Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esaslar” içerisinde yer alan il delegeliği seçimi ile ilgili 6. maddenin 6. bendine göre; kesinleşen delege listesi, seçimin yapılacağı tarih ve yer ile diğer hususların Odamız ilan yerinde (26-27.06.2018) askıya çıkarılmıştır.


Buna göre; Sigorta Acenteleri İl Delegeliği kesinleşen delege listesine göre, il delegeliği adaylık başvuruları 28-29 Haziran -2 Temmuz 2018 tarihleri arasında ve mesai saatlerinde Odamıza dilekçe ile yapılacaktır. (Tüzel kişilerde, acenteyi temsil ve ilzama yetkili olup levhada müdür, genel müdür ya da genel müdür yardımcısı unvanı ile kayıtlı olanlar aday olabilir.)

Adaylık başvuru dilekçesi ve söz konusu usul ve esaslar aşağıda belirtilmiştir.

Seçimin yapılacağı tarih ve oy kullanılacak saatler:
5 Temmuz 2018 Perşembe; Saat 09.30-16.30 arası

Seçimin yapılacağı yer:
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası-Meclis Salonu (2.Kat)

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination