Koronavirüs (Covid-19) Bilgilendirme Semineri

23 Nisan 2020 Perşembe

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ev sahipliğinde TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesi işbirliğinde yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını ile ilgili olarak 25 Nisan 2020 Cumartesi günü saat 14:00'te http://webinar.tobb.org.tr adresinde internet üzerinden bir bilgilendirme semineri gerçekleştirilecektir.


TOBB ETÜ Tıp Fakültesi Hastanesin'den; Medikal Direktör Prof. Dr. Necati Çanakçı, Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Halil Kurt ile Öğretim Üyesi Dr. Barış Mustafa Poyraz'ın katılımı ile gerçekleştirilecek olan seminerde Covid-19 salgını hakkında merak edilenler anlatılacak olup, seminer sonunda katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

Katılım ücretsizdir. Ayrıca Covid-19 salgını hakkında merak ettiğiniz konuları seminerden önce covid19@tobb.org.tr  adresine eposta göndererek iletebilirsiniz.

Üyelerimize duyurulur.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002