MÜSİAD Genel Başkanı Vardan, ATSO Başkanı Budak’ı ziyaret etti

9 Kasım 2009 Pazartesi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, MÜSİAD Antalya Şubesi Başkanı Abdullah Aykut ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ATSO Başkanı Çetin Osman Budak’a nezaket ziyaretinde bulundu.


MÜSİAD Genel Başkanı Vardan, ATSO Başkanı Budak’ı ziyaret etti
Bir dizi ziyaret ve iftar programı için Antalya’da bulunan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, MÜSİAD Antalya Şubesi Başkanı Abdullah Aykut ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ATSO Başkanı Çetin Osman Budak’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette son günlerde meydana gelen ekonomik ve sosyal gelişmeler değerlendirilirken, Başkan Budak, MÜSİAD heyetine Antalya ekonomisi ve OSB ile ilgili de bilgiler verdi. Geçtiğimiz günlerde yaptığı Doğu Anadolu gezisi izlenimlerini de paylaşan Budak, yatırım ortamının iyileştirilmesinde güven ve istikrarın önemli bir etken olduğunu kaydederek, “İş dünyasının ortak görüşü, sağlıklı bir yatırım ortamının oluşturulması için güven ve istikrarın tesis edilmesi, yatırımcılarımız için birinci şarttır” dedi. MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan da, ATSO Başkanı Budak’la tanışmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, Antalya’nın son yıllarda gösterdiği ekonomik gelişmeyi yakından takip ettiklerini söyledi. Vardan “Ülkemiz kaynaklarıyla güçlü ve zengin bir ülke. Bu yapısıyla sıkıntıları aşacaktır. Yeter ki yatırımcılarımızın önü açılsın” dedi. Başkan Vardan, Budak’a porselen bir tabak ile birlikte MÜSİAD eski başkanı Dr. Ömer Bolat’ın yeni çıkarmış olduğu “Liderlik Gönül İşidir” adlı kitabı hediye ederken, ATSO Başkanı Budak da, Vardan’a ziyaretin anısına Antalya figürlü seramik tabak verdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002