ATB’den ATSO’ya teşekkür ziyareti

10 Kasım 2009 Salı

Antalya Ticaret Borsası Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Vakıf Zeytinliği ihalesine verdiği destek nedeniyle Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.


ATB’den ATSO’ya teşekkür ziyareti

ATSO Başkanı Çetin Osman Budak’a teşekkür eden ATB Başkanı Ali Çandır, “ATSO Antalya’nın en büyük sivil toplum örgütü. Borsayla Oda’nın yan yana olması sevindirici. ATSO’nun ihaleden önce ATB’yi desteklediğini açıklaması, bize büyük moral verdi.

Antalya adına bir şey yaparken, ATSO gibi büyük bir kurumun yanımızda olduğunu hissetmek bize güç veriyor. ATSO Başkanı Çetin Osman Budak ve Yönetim Kurulu üyelerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Zeytin Park Projemiz’de de ATSO’yu yanımızda hissetmek istiyoruz” dedi. Kurum olarak 2009’u dilaog yılı ilan ettiklerini hatırlatan ATSO Başkanı Çetin Osman Budak da, “Antalya’da doğru işlerin yapılabilmesi için doğru dialogların kurulması lazım. ATB ile her konuda işbirliği içindeyiz.

Kurumlar olarak bu işbirliğinin sonucunda Antalya’ya küçücük bir katkımız olursa, bundan büyük mutluluk duyarız. Antalya’nın hak ettiği noktaya gelebilmesi ancak bu tip birliktelikler ile gerçekleşebilir” dedi. Budak, ATB’nin Vakıf Zeytinliği projesine sonuna kadar destek olacaklarını da ifade etti. Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu’na Vakıf Zeytinliği Projesi ile ilgili bilgi veren Çandır, kurulacak şirketle, Antalya için en doğru projeyi gerçekleştireceklerini söyledi. Zeytin Park’ta hobi bahçeleri, süs ve tıbbi bitkiler parkı, Akdeniz Köyü, kır kahveleri, macera yolu, su kanalları ve değirmen, zeytinyağı atölyesi gibi aktivitelerin olmasının planlandığını ifade eden Çandır, Zeytin Park’a özgü marka yaratmak istediklerini de bildirdi. Çandır, “Çevreci bir proje olacak, mevcut ağaçlara yenilerini ekleyeceğiz.Antalya’da kimsenin itiraz etmeyeceği bir proje olacak” dedi. Çandır, iki yıl içinde projeyi hayata geçirmek istediklerini söyledi.

ATB Başkanı Çandır ayrıca 16-19 Aralık’ta Antalya Expo Center’da gerçekleştirilecek YÖREX Fuarı ile ilgili bilgi verdi. Çandır, “Sizin Oraların Nesi Meşhur” sloganıyla gerçekleştirilecek fuarın, Türkiye’nin en büyük yerli malı kutlaması olacağını söyledi.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2022 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • İlan
  • LÖSEV
TS 10002