ATSO Akademi’den İnovasyon Eğitimi

17 Ekim 2017 Salı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, ATSO Akademi tarafından 23 ile 27 Ekim tarihleri arasında, 40 saatlik bir program dahilinde, 'İnovasyon Eğitimi' düzenleneceğini bildirdi.


ATSO Akademi’den İnovasyon Eğitimi

ATSO’nun 2017 yılını 'İnovasyon Yılı' ilan ettiğini kaydeden Başkan Davut Çetin, Odanın etkinlik takviminin bu tema doğrultusunda çeşitlendirildiğini kaydetti. Bu kapsamda ATSO Akademi çatısı altında 23 ile 27 Ekim tarihleri arasında 40 saatlik bir program dahilinde İnovasyon Eğitimi düzenleneceğini kaydeden Başkan Davut Çetin eğitim programına ilişkin şu bilgileri paylaştı:

“Bu eğitimde katılımcılara Prof. Dr. İsmail Üstel, Dr. M. Naci Çuhaci ve Cahit Günaydin tarafından; inovasyon, temel tanımlar ve öncelikli kazanımlar, iş yaşamında İnovasyon özneleri, inovasyonun ön koşulları, ortak akıl yönlendirmeli yaratıcı düşünce teknikleri, yaratıcı düşünce’den inovasyon’a yolculuk, hizmet sektöründe inovasyon, inovasyon türleri, inovasyon ekonomisi, iş modeli inovasyon, iş yaşamında inovasyon yayılımı, inovasyon stratejileri, kurumsal inovasyon, inovasyon ve arge stratejileri gibi başlıklarda bilgiler verilecek

Eğitim programımız tüm ATSO üyelerine ve çalışanlarına açık olacak. Konuya ilgi duyan, işinde ve hayatında yeniliklere açık olan, inovasyon ve ARGE stratejileri konularında bilgi sahibi olmak isteyen tüm üyelerimizi bu eğitimimize bekliyoruz” dedi.

ATSO Akademi’nin Antalya iş dünyasından gelen talepler doğrultusunda, Oda üyeleri ve çalışanlarına yönelik eğitim faaliyetlerine devam ettiğini de belirten Başkan Davut Çetin, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki eğitim faaliyetlerinin ATSO internet sayfasındaki (www.atso.org.tr) “ATSO Akademi” bağlantısından, twitter.com/ATSO Akademi ve facebook.com/ATSO Akademi’den takip edilebileceğini sözlerine ekledi.

Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2018 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Yörex Yöresel Ürünler Fuarı