Eğitim ve Seminer Duyuruları

Bombalı Saldırılarda Korunma, Korku-Panik ve Acil Durum Yönetimi Eğitimi
3 Temmuz 2018 Salı - 3 Temmuz 2018 Salı


Bombalı saldırılardan korunmak için gerekli tebdirleri öğrenmemiz bu gibi durumlarda nasıl davranmamız gerektiği bilmek, her türlü kaybı çok daha aza indirgeyecektir. Korku, panik ve acil durumlarda bireysel ve kollektif olarak nasıl davranmalıyız? Acil durum yönetimi ve aşamaları nelerdir? Olası bir acil durum anında nasıl hayatta kalabiliriz ve nasıl hayat kurtarabiliriz gibi konuların aktarılacağı eğitimde kurtarma çalışmalarına en uygun şekilde müdahale etmek konusunda bilgilendirme yapılması amaçlanmaktadır.


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında ve “GEA Arama Kurtarma Ekoloji” işbirliğinde “Bombalı Saldırılarda Korunma, Korku-Panik ve Acil Durum Yönetimi Eğitimi” ücretsiz gerçekleştirilecek olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

Eğitmen       : Murat Turan BEŞPARMAK

Tarih            : 03 Temmuz 2018

Saat             :  16:00-18:45

Yer         : Antalya Kültür Sanat Eğitim Salonu / Elmalı Mah. Şehit Binbaşı T.Cengiz     Toytunç   Cad. No: 60  (ATSO Eski Hizmet Binası)

Katılım payı  :Katılım payı alınmayacaktır.

 

Ek: Eğitim Programı Konu Alt Başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination