Eğitim ve Seminer Duyuruları

Arabuluculuk Bilgilendirme Eğitimi
26 Haziran 2018 Salı - 26 Haziran 2018 Salı


Arabuluculuk, hukuk sistemi gelişmiş ülkelerde yaygın olarak kullanılan bir "alternatif uyuşmazlık çözümü" yöntemidir. Arabuluculuk; tarafların içinde bulundukları uyuşmazlığı tarafsız bir üçüncü kişi yardımı ile mahkemeye gitmeden ya da mahkeme yönlendirmesiyle çözmelerinde kullanabilecekleri (Arabuluculuk Kanunu'yla teminat altına alınmış) en etkin yöntemdir. Aralarındaki uyuşmazlığı, kendi istekleriyle ya da bir mahkemenin önerisi ile arabulucunun eşliğinde çözmeye karar veren taraflar, uyuşmazlık konusunu arabulucuya ileterek, tamamen tarafsız, önyargı ve yargıdan uzak bir arabulucu eşliğinde, sorunlarını tartışma ve kendileri için en iyi çözümü, bulma fırsatını elde edebilirler.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Antalya Barosu” işbirliğinde “Antalya Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş (ASBAŞ)” faaliyet gösteren üyelerimize yönelik olarak “Arabuluculuk Bilgilendirme Eğitimi” ücretsiz gerçekleştirilecek olup; eğitim konu alt başlıkları ekte yer almaktadır.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Av. Mehmet KAYA, Av. Hayrullah DEMİR

Tarih            : 26 Haziran 2018

Saat             : 14:00-16:00

Yer               : Antalya Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş (ASBAŞ) Eğitim Salonu

Katılım payı  :  Katılım payı alınmayacaktır.

 

Ek: Eğitim Programı Konu Alt Başlıkları

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

 


 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination