Eğitim ve Seminer Duyuruları

Dikkati ve Üretkenliği Geliştirme Bilgilendirme Semineri
22 Kasım 2018 Perşembe - 22 Kasım 2018 Perşembe


Üretken kişiler günlerinin nasıl başlayıp, hangi görevle biteceğini bilirler. Bu sayede bütün günü verimli hale getirebilirler. Üretkenlik ve motivasyon, girişimci ve kariyer sahibi kişilerin günlük olarak ihtiyaç duyduğu ve bolca tükettiği iki etkendir.  Verimliliği ve motivasyonu artırmanın sırrı uzun saatler çalışmak değil, dikkatli ve akıllıca çalışmaktır. Birçok kişi uzun saatlerini harcayarak kendini işe adadığını düşünsede, yapılan işte alınan verimlilik çok yüksek olmayabilir. Bunun nedeni ise gerekli verimliliğin sağlanmamasıdır. Şirket yöneticileri olarak hem kendi veriminizi hem de çalışanlarınızın verimini artırmak için bazı önlemler alabilir ve çalışanlarınızı bu yöntemlerle teşvik edebilirsiniz.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Dikkati ve Üretkenliği Geliştirme Bilgilendirme Semineri”  ücretsiz gerçekleştirilecek olup; seminer konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir. 

Eğitmen       : Psikolog Özge BERÇİN

Tarih            : 22 Kasım 2018

Saat             : 16:00-18:00

Yer          : Antalya Kültür Sanat Eğitim Salonu / Elmalı Mah. Şehit Binbaşı T. Cengiz Toytunç  Cad. No: 60  (ATSO Eski Hizmet Binası)

Katılım payı  :  Katılım Payı Alınmayacaktır.

 

Ek: Seminer Programı Konu Alt Başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi

 

 Daha geniş bilgi için:  Eğitim Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Hasibe Ayaz/Tel: 314 37 51

 

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination