Eğitim ve Seminer Duyuruları

Güvenlik Tedbirleri Bilgilendirme Semineri
7 Şubat 2019 Perşembe - 7 Şubat 2019 Perşembe


Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında Antalya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı, “Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü” işbirliğinde kamu güvenliğini korumak, asayiş ve trafik güvenliğinin sağlanması, kurumlar arası iş birliğinin ve güvenlik hizmetlerine toplumun ve tüm kurumlarının iştiraklerinin sağlanması ve İl Emniyet Müdürlüğünce yürütülen sosyal sorumluluk projeleri, etkinlikler, suçtan korumaya yönelik yürütmüş olduğu çalışmaları kapsamında “Güvenlik Tedbirleri” konusunda “Kamu Güvenliğini Korumak, Kurumlar Arası İşbirliğinin ve Güvenlik Hizmetlerine Toplumun ve Tüm Kurumlarının İştiraklerinin“ sağlanması amacıyla Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü uzman personellerinin katılımıyla ücretsiz bilgilendirme semineri gerçekleştirilecektir.

Bilgilendirme seminerine, Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir. 

Eğitmen       : Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Uzman Personelleri

Tarih            :  07 Şubat 2019

Saat             :  15:30-16:00

Yer              : Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  Katılım payı alınmayacaktır.

 

ÖNEMLİ NOT: Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır.Katılımcı sayısının az olduğu durumlarda eğitim başka bir tarihe ertelenmektedir.

 Daha geniş bilgi için: Eğitim ve Mesleki Sertifikasyon Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

Tuğgin Bilirgen/Tel: 314 37 92

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination