Eğitim ve Seminer Duyuruları

Skolyoz Hastalığı Bilgilendirme Eğitimi
23 Şubat 2019 Cumartesi - 23 Şubat 2019 Cumartesi


Skolyoz-Çocuğunuzun omurgası nasıl?” adı verilen omurga eğriliği, çoğunlukla büyüme çağında tanısı konulan bir rahatsızlık olup, farklı nedenlere bağlı olarak omurların sağa, sola eğrilmesi veya kendi etrafında dönmesiyle gelişmekte, tedavi edilmediği takdirde kişinin yaşamını ciddi ölçüde etkileyebilmektedir. Söz konusu seminerde,  Skolyoz (Omurga Eğriliği) nasıl anlaşılır, nedenleri ve tedavi yöntemleri konularında bilgilendirme yapılması amaçlanmaktadır. 

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Skolyoz Hastalığı Bilgilendirme Eğitimi” ücretsiz gerçekleştirilecek olup;  eğitim programı ekte yer almaktadır.

Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

Eğitmen     :  Prof. Dr. Yetkin SÖYÜNCÜ (Ortopedi Uzmanı)  Dr. Ümran ZORLU (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı)  Nursel ŞAHİN (Fizyoterapist)

Tarih            :  23 Şubat 2019

Saat             :  14:00-16:30

Yer              :  ATSO Atatürk Konferans Salonu

Katılım payı  :  Katılım payı alınmayacaktır.

 

Ek: Eğitim Programı

 

ÖNEMLİ NOT: Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır. Katılımcı sayısının az olduğu durumlarda eğitim başka bir tarihe ertelenmektedir.

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim ve Mesleki Sertifikasyon  Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Tuğgin Bilirgen/Tel: 314 37 92

 

 

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Yörex
  • Growtech