Eğitim ve Seminer Duyuruları

TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
9 Eylül 2019 Pazartesi - 11 Eylül 2019 Çarşamba


Bilgi güvenliği yönetim sistemi, kuruluşların değerli bilgi varlıklarını yönetmesine ve korumasına yardımcı olmaktadır. Bilgi, kuruluşların faaliyetleri ve belki devamı için büyük bir önem taşımaktadır.  Bilgi güvenliği yönetim sistemi ile bilgi varlıklarının farkına varan kuruluşların bu yol ile değerinin de farkında olacağı, sahip olduğu değer ve varlıkları korumak için metotlar geliştirerek koruyabileceğini, iş sürekliliği sağlayarak işini çok uzun yıllar garanti edebildiklerini ve herhangi beklenmedik bir durumda işlerine devam edebilmek adına yeterlilik sağlamaktadır.

Odamız, Türk Standartları Enstitüsü işbirliği ile “TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Temel Eğitimi” düzenlemiş olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

Eğitime katılım için eğitimden önce mutlaka eğitim katkı paylarının yatırılmış olması gerekmektedir

Eğitimlerimize katılmak isteyenler Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitimlerimizde katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir. 

Eğitmen      : Oğuz ÜNLÜ

Tarih           : 09-10-11 Eylül 2019

Saat            : 09:30 – 16:30 

Yer              : ATSO Eğitim Salonu 4. Kat

Katılım Payı : Odamız üye/üye çalışanı için 180 TL, üye olmayan katılımcı için 300TL’dir.

 

Ek: Eğitim Konu Alt başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi

 

Önemli Not 1 : Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır.  Katılımcı sayısının az olduğu durumlarda eğitim başka bir tarihe ertelenmektedir.

 

Önemli Not 2: Eğitim katılım payını ödeyen katılımcılarımızın, eğitime katılmaması durumunda eğitim katılım payı iade edilmeyecektir.

 

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim ve Mesleki Sertifikasyon Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ / Tel: 314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel:314 37 49

 Tuğgin Bilirgen / Tel:314 37 92

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Yörex