Eğitim ve Seminer Duyuruları

Yöneticiler için Temel Finansman, Bilanço,Muhasebe Okuma ve Diğer Mali Tabloların Analizi ve Mizan Eğitimi
17 Mayıs 2019 Cuma - 17 Mayıs 2019 Cuma


Mali tabloların bilinmesi, analizinin yapılıp doğru yorumlanabilmesi, işletmenin büyümesi için en önemli kriterlerdendir. İşletmelerin verim analizindeki temel konulardan biri olan bilançoya yansıyan değerlerin, genel ekonomik davranışlardan üretilen sonuçlar ile birlikte, bilanço üzerinde oluşan hareketlerin de analizinin yapılması oldukça önemlidir. Bu eğitimde işletmelerde sorumlu yetkili ve yöneticilerin mali tabloları analiz edebilme ve karar alabilme kabiliyetlerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Yöneticiler için Temel Finansman, Bilanço, Muhasebe Okuma ve Diğer Mali Tabloların Analizi ve Mizan Eğitimi” gerçekleştirilecek olup; eğitim konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

Eğitime katılım için eğitimden önce mutlaka eğitim katkı paylarının yatırılmış olması gerekmektedir.

Eğitime katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru ve ödeme işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eğitimde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : Dr. Ayşegül CİĞER

Tarih            :  17 Mayıs 2019

Saat             :  09:30-17:00

Yer               : ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  30 TL

 

Ek: Eğitim Programı Konu Alt Başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi

 

ÖNEMLİ NOT1: Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır.Katılımcı sayısının az olduğu durumlarda eğitim başka bir tarihe ertelenmektedir. 

ÖNEMLİ NOT2:Eğitim katılım payını ödeyen katılımcılarımızın, eğitime katılmaması durumunda eğitim katılım payı iade edilmeyecektir.

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim ve Mesleki Sertifikasyon   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Tuğgin Bilirgen/Tel: 314 37 92

 << Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Lösev
TS 10002