Eğitim ve Seminer Duyuruları

Göz Tembelliği Bilgilendirme Semineri
20 Nisan 2019 Cumartesi - 20 Nisan 2019 Cumartesi


Bir ya da iki gözde görmede azalma olması şeklinde tanımlanan göz tembelliği her 20 çocuktan birinde gelişiyor. Hastalık körlüğe sebep olmasa da, gözün kullanılamaması nedeniyle o gözde görme keskinliğinde azalmaya ve derinlik hissi algılanmasında güçlüğe neden oluyor. Bunun sonucunda da derinlik hissinin önemli olduğu sporları yaparken güçlük çekmesine yol açabilecek ve ileride meslek seçimini etkileyecek sonuçlar oluşturabiliyor. Söz konusu seminer ile göz tembelliği nasıl anlaşılır, nedenleri ve tedavi yöntemleri konularında bilgilendirme yapılması amaçlanmaktadır.

Odamız 49. Grup Meslek Komitesi’nin (Sağlık Hizmetleri) talepleri doğrultusunda, “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Göz Tembelliği  Bilgilendirme Semineri” ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir. 

Eğitmen       :  Prof. Dr. Yaşar DURANOĞLU (Göz Hastalıkları Uzmanı)                                  

Tarih           :  20 Nisan 2019

Saat            :  14:00-16:30

Yer              :  ATSO Atatürk Konferans Salonu

Katılım payı  :  Katılım payı alınmayacaktır.

 

 

ÖNEMLİ NOT: Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır.Katılımcı sayısının az olduğu durumlarda eğitim başka bir tarihe ertelenmektedir.

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim ve Mesleki Sertifikayon  Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Tuğgin Bilirgen/Tel: 314 37 92

 

 

 

 

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002