Eğitim ve Seminer Duyuruları

Hastane İşlemleri ve Kamu İhale Hukuk İlişkisi Bilgilendirme Semineri
14 Haziran 2019 Cuma - 14 Haziran 2019 Cuma


Kamu ihale mevzuatı uyarınca kabul edilen tüm kamu kurum ve kuruluşlarının mal alımları, hizmet alımları ve yapım işleri ile ilgili konular kamu ihale hukukun kapsamını oluşturmaktadır. Kamu ihale sözleşmeleri ve kamu alacakları konusunda sağlık sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin yaşadıkları sorunların çözümüne katkı sağlamak adına söz konusu bilgilendirme semineri oldukça önemlidir.

Odamız 17. Grup Meslek Komitesinin (ilaç ve tıbbı malzeme) talepleri doğrultusunda “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Hastane İşlemleri ve Kamu İhale Hukuk İlişkisi Bilgilendirme Semineri” ücretsiz gerçekleştirilecek olup; seminer konu alt başlıkları ve eğitmen özgeçmişi ekte yer almaktadır.

Seminere katılmak isteyenler; Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru  işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir. 

Eğitmen       : Dr. Ahmet Kürşat ERSÖZ

Tarih            : 14 Haziran 2019

Saat             : 15:00-17:00

Yer               : ATSO Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  Katılım payı alınmayacaktır.

 

Ek: Eğitim Programı Konu Alt Başlıkları ve Eğitmen Özgeçmişi

 

ÖNEMLİ NOT: Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır. Katılımcı sayısının az olduğu durumlarda eğitim başka bir tarihe ertelenmektedir.  

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim ve Mesleki Sertifikasyon   Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel:  314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Tuğgin Bilirgen/Tel: 314 37 92

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2020 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
TS 10002