Eğitim ve Seminer Duyuruları

Marka,Patent ve Endüstriyel Tasarım Bilgilendirme Semineri
19 Haziran 2019 Çarşamba - 19 Haziran 2019 Çarşamba


Sınai mülkiyet sisteminin tüm unsurları için sistemi güçlendirmeye yönelik yeni bir takım düzenlemeler gündeme gelmiştir. Söz konusu seminer ile, girişimci adaylarının, işletme sahiplerinin ve firmalarda teknik depertmanlarında çalışan kişilerin profesyonel hayatları sırasında parçası olacakları marka yatırım süreçleri yaptıkları işe patent odaklı bakmalarını sağlamak ve endüstriyel tasarımın yasal olarak korunması gereken bir değer olduğu bilincinin verilmesi ile farkındalığın arttırılması amaçlanmaktadır.

Odamız tarafından “ATSO AKADEMİ” çatısı altında “Marka, Patent ve Endüstriyel Tasarım Bilgilendirme Semineri” ücretsiz gerçekleştirilecek olup;  eğitim konu alt başlıkları ekte yer almaktadır.

Odamız web sayfası (www.atso.org.tr) üzerinden online olarak başvuru işlemini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Seminerde, katılımcı sayısının sınırlı olması ve kayıtlarda başvuru sırasının dikkate alınması nedeniyle öncelikle online başvuruda bulunmanız tavsiye edilmektedir.

 

Eğitmen       : İ.Tolga DUMAN (TPE Marka-Patent Vekili)

Tarih            : 19 Haziran 2019

Saat             :  13:30-17:00

Yer              : Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Salonu 4.Kat

Katılım payı  :  Katılım payı alınmayacaktır.

 

Ek: Eğitim Konu Alt başlıkları

 

ÖNEMLİ NOT: Eğitimlerimiz 20 kişinin katılımı olduğu takdirde açılmaktadır.Katılımcı sayısının az olduğu durumlarda eğitim başka bir tarihe ertelenmektedir.

 

 Daha geniş bilgi için:

 Eğitim ve Sertifikasyon  Müdürlüğü

 Anıl Işıldağ  /Tel: 314 37 47

 Dilek Katırcı /Tel: 314 37 49

 Tuğgin Bilirgen/ Tel: 314 37 92

 

 

 

 

 

 

 

Online başvuru yapabilirsiniz :


<< Eğitim ve Seminer DuyurularıGeri Dön

Hizmetlerimiz
Türkiye Odalar ve Borsalar BirliğiTürk Patent EnstitüsüKadın Girişimciler KuruluGenç Girişimciler KuruluBatı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme VakfıAntalya AB Bilgi BürosuEnterprise Europe Network
Her hakkı saklıdır.© 2019 Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Gizlilik & Güvenlik | Telif Hakları
  • Antalya Kültür Sanat
  • Antalya the Destination
  • Growtech